Hatha joga - podstawy             
10 spotkań  x  90 minut
Wprowadzenie do technik oddechowych i medytacyjnych, nauka asan do samodzielnej praktyki w domu.

Cena: 300 zł


 


 Joga hormonalna wg D. Rodriguez  
Warsztaty obejmują nieco teorii, ćwiczenia relaksacyjne, naukę typowych dla tego typu jogi technik oddechowych oraz naukę asan (pozycji) i prowadzenia energii do poszczególnych gruczołów. Po ukończeniu kursu każda z Pań może praktykować „codzienny zestaw” sama w domu. 
Cena: 350 zł /10 - 12 godzin   Rezyliencja czyli odporność psychiczna -
umiejętność wychodzenia z sytuacji kryzysowych bez psychicznych urazów i negatywbych konsekwncji dla zdrowia. Bardzo pomocna w odzyskiwaniu równowagi po tzw. ciężkich lub traumatycznych doświadczeniach.

Kurs resiliencji adresowany jest do osób, które pragną nauczyć się skutecznych strategii radzenia sobie ze stresem i z codziennymi problemami. Jego celem jest również pomoc w rozwinięciu bardziej optymistycznego nastawienia do życia oraz w osiąganiu precyzji i wytrwałości w dążeniu do realizacji celów. 

8 spotkań x  90 minut  cena: 350 zł
Kurs ten jest certifikowany przez niemiecką Zentrale Pruefstell fuer Praevention. Osobom ubezpieczonym w Niemczech koszty udziału w kursie zwracają kasy chorych (na podstawie 
§ 20 SGB V Primäre Prävention und Gesundheitsförderung).  Oferta w przygotowaniu...............................................................................................................................................


Serdecznie zapraszam! 

W razie pytań i zainteresowania jestem do dyspozycji - najlepiej - drogą mailową.

info@psychewita.eu